Czyszczenie dywanów

Zadzwoń i zamów pranie na telefon Pokaż

Pralnia Niagara w Lublinie świadczy kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego czyszczenia dywanów, pranie wykładzin oraz odzieży. Oferujemy naszym Klientom specjalistyczne usługi prania dywanów na wskroś – innowacyjnego i bezpiecznego czyszczenia, uznawanego za najskuteczniejszą metodę prania dywanów. Pralnia Niagara w Lublinie proponuje również Klientom szeroki zakres usług prania wodnego i chemicznego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wykonujemy pranie dywanów, wykładzin i chłodników różnymi metodami, które dobieramy w zależności od oczekiwań Klienta oraz materiału czyszczonej tkaniny. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza, specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednio dobrane detergenty pozwalają świadczyć nam profesjonalne i bezpieczne usługi. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Wykonujemy czyszczenie dywanów w pralni oraz w biurach i domach naszych Klientów na terenie Lublina i jego okolic.

Czyszczenie dywanów – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Potrzebujesz wyczyścić domowy dywan? A może chcesz wyprać firmowe chodniki? Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, firm oraz instytucji na terenie Lublina i jego okolic. Dla każdego Klienta przygotowaliśmy atrakcyjny cennik oraz zniżki przy regularnych zleceniach i dużych zamówieniach. Dbamy o wysoką jakość usług oraz komfort naszych Klientów. Z myślą o nieustannym rozwoju naszej firmy oraz wygodzie naszych zleceniodawców, wprowadziliśmy usługę prania dywanów na telefon. Odbieramy dywany i wykładziny z ustalonego wcześniej miejsca oraz zapewniamy im dowóz po wykonanym zleceniu w godzinach 6:00-15:00. Wystarczy zamówić usługę prania z transportem telefonicznie lub mailowo. Usługa dotyczy zamówień z Lublina. Jeśli chcą Państwo samodzielnie odebrać wyczyszczone dywany, zapraszamy do naszej pralni.

Profesjonalizm, terminowość, wysokiej jakości środki czyszczące – to wyróżnia nas spośród innych lubelskich pralni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z usługami czyszczenia dywanów i wykładzin.

Pralnia Lublin
 • Strona główna
 • Promocje
 • Oferta
 • Nowość
 • Wynajem mat
 • Cennik
 • Kontakt
 • button do zamknięcia paska
  cookiesNasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
  Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.