Magiel

Zadzwoń i zamów pranie na telefon Pokaż

Magiel Pralni Niagara w Lublinie

Równo wyprasowana pościel, obrusy bez zagięć i niedoskonałości, doskonale rozprostowane zasłony, które elegancko prezentują się na oknie – to wszystko można osiągnąć dzięki prasowaniu rzeczy w maglu. Maglowanie materiałów możliwe jest wtedy, kiedy tkaniny nie należą do cienkich i delikatnych, a krój przybiera prostą i nieskomplikowaną formę.

Pralnia Niagara w Lublinie świadczy profesjonalne usługi maglownicze. Magiel to specjalistyczne prasowanie dużych powierzchni materiałów. Do magla najczęściej oddaje się pościel, ręczniki, obrusy, zasłony, prześcieradła. Ich rozmiary sprawiają, że często problematyczne, czasochłonne i uciążliwe może być prasowanie ich metodą tradycyjną. Magiel w takich wypadkach sprawdza się doskonale. Nie nadaje się do maglowania odzież (ze względu na skomplikowany krój oraz niestandardowe fasony) oraz nieduże powierzchnie materiałów.

Pralnia Niagara w Lublinie przygotowała specjalną ofertę usług magla. Współpracujemy z wieloma hotelami, restauracjami, firmami z branży gastronomicznej, usługowej i handlowej na terenie Lublina. Przy regularnych zleceniach oferujemy współpracę na atrakcyjnych warunkach i konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znajduje się również usługa magla na telefon. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów i w trosce o ich komfort, odbieramy rzeczy pod wskazanym adresem, a po maglowaniu odwozimy je z powrotem. Transport zamówień wykonujemy na terenie Lublina i w jego okolicach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z usługami Pralni Niagara w Lublinie. W naszej ofercie znajduje się również profesjonalne czyszczenie dywanów, pranie dywanów na wskroś oraz pranie odzieży robotniczej. Z należytą starannością dbamy o bezpieczeństwo tkanin, przy jednoczesnej skuteczności ich czyszczenia. W Pralni Niagara w Lublinie zapewniamy wysoką jakoś usług, które opierają się na doświadczeniu oraz pracy na środkach czyszczących renomowanych marek.

Pralnia Lublin
 • Strona główna
 • Promocje
 • Oferta
 • Nowość
 • Wynajem mat
 • Cennik
 • Kontakt
 • button do zamknięcia paska
  cookiesNasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
  Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.