Pranie chemiczne

Zadzwoń i zamów pranie na telefon Pokaż

Pralnia Niagara w Lublinie świadczy usługi prania wodnego oraz ekologicznego prania chemicznego. Czyścimy odzież codzienną oraz pierzemy odzież roboczą. Każde pranie chemiczne poprzedzone jest detaszem – dokładnym odplamianiem wstępnym. Na stole detaszerskim, pracownicy naszej pralni określają rodzaj zaplamień i uwzględniając typ tkaniny, dobierają detergent do usunięcia trudno schodzących zabrudzeń. Następnie zapierane są miejsca ciężko dostępne, ale często brudzone – takie jak zakończenia rękawów, kołnierzyki, przestrzeń po pachami, koniec podszewki. Tak przygotowana odzież jest segregowana, a po selekcji trafia do właściwego prania chemicznego.

Jak wygląda pranie chemiczne w Pralni Niagara w Lublinie?

Pralka chemiczna Pralnia Niagara w Lublinie

Pranie chemiczne w Pralni Niagara w Lublinie odbywa się w agregacie piorąco-suszącym renomowanej marki Bőwe. Do prania chemicznego wykorzystujemy chlorowane, niepalne rozpuszczalniki. Pranie chemiczne jest ekologiczne dzięki absolutnej szczelności agregatora, który zawiera również antywyciekowe wanny bezpieczeństwa. Substancje powstające podczas procesu czyszczenia nie wydostają się poza zbiornik. Temperatura w bębnie nigdy nie przekracza 30 stopni Celsjusza. Dzięki temu, mamy pewność, że odzież pozostanie niezniszczona, a jej kolor nie zblednie. Po praniu chemicznym odzież jest odwirowywana, a następnie suszona. Następnym etapem jest jej prasowanie oraz pakowanie do odbioru.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prania chemicznego. Mogą Państwo skorzystać również z naszych usług prania na telefon. Pracownicy z Pralni Niagara w Lublinie odbiorą rzeczy do prania pod wskazanym przez Państwa adresem, a po praniu odwiozą z powrotem. Priorytetem naszej działalności jest profesjonalizm oraz troska o bezpieczeństwo Państwa odzieży. Dzięki temu zaufało nam wielu zadowolonych Klientów z Lublina i okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą pralnią.

Pralnia Lublin
 • Strona główna
 • Promocje
 • Oferta
 • Nowość
 • Wynajem mat
 • Cennik
 • Kontakt
 • button do zamknięcia paska
  cookiesNasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
  Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.