Nowość

Magiel i pranie na telefon w Lublinie

Zadzwoń i zamów pranie na telefon Pokaż

Magiel w pralni dywanów i wykładzin

Nasza pralnia w Lublinie oferuje między innymi usługi na telefon. Zdajemy sobie sprawę, że odwożenie ubrań, a tym bardziej dywanów czy wykładzin do czyszczenia jest kłopotliwe. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, Pralnia Niagara w Lublinie może zapewnić dowóz dywanów i wykładzin do prania czy też bielizny do magla. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać e-mail i umówić się w dogodnym miejscu. Nasi pracownicy odbiorą rzeczy przeznaczone do prania, a po wykonaniu usługi odwiozą z powrotem pod wskazany adres w Lublinie.

Pranie i czyszczenie dywanów

Zajmujemy się między innymi czyszczeniem i praniem dywanów na wskroś oraz wykładzin na terenie Lublina i okolic. Posiadamy duże doświadczenie w praniu na wskroś i czyszczeniu dywanów. Znamy specyfikę różnych typów wykładzin i dywanów i wiemy, jakiego rodzaju prania i czyszczenia wymagają. Żadne domowe metody i dostępne powszechnie detergenty nie zapewnią takiej jakości prania, jak czyszczenie i pranie na wskroś dywanów i wykładzin w profesjonalnym zakładzie.

Magiel

Większe powierzchnie materiału nie nadają się do klasycznego prasowania. Duże obrusy, pościel czy zasłony zwykłym żelazkiem wyprasuje się niedokładnie, w dodatku pochłania to sporo prądu i czasu. Magiel to profesjonalne prasowanie bielizny stołowej, pościelowej lub innej w urządzeniu zwanym maglownicą. Materiał wyprasowany w maglu będzie pozbawiony wszelkich zagnieceń i nierówności. Z magla często korzystają hotele i restauracje, ale również osoby prywatne ceniące swój czas i chcące posiadać pięknie wyprasowaną pościel, ręczniki czy zasłony. Zapraszamy do skorzystania z naszego magla w Lublinie.

Odbiór prania odbywa się w godzinach 6:00 – 15:00. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług prania i czyszczenia dywanów oraz wykładzin, a także z profesjonalnego magla.

Usługi kierujemy do mieszkańców Lublina i okolic. Za zamówienie poniżej 50,00 zł doliczamy koszt transportu 15,00 zł.

Pralnia Lublin
 • Strona główna
 • Promocje
 • Oferta
 • Nowość
 • Wynajem mat
 • Cennik
 • Kontakt
 • button do zamknięcia paska
  cookiesNasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
  Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.