Pranie odzieży roboczej

Zadzwoń i zamów pranie na telefon Pokaż

Pralki do prania odzieży roboczej w pralni Niagara w Lublinie

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm powiększyliśmy naszą ofertę o usługi profesjonalnego prania odzieży roboczej. Dysponujemy najnowszymi metodami w dziedzinie skutecznego prania odzieży roboczej z zachowaniem jej walorów estetycznych i praktycznych. Z nami mają Państwo gwarancję profesjonalnego wyczyszczenia, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa oraz niezmienionego wyglądu.

Pralnia Niagara w Lublinie oferuje profesjonalne pranie chemiczne oraz pranie wodne odzieży roboczej. Nasza oferta dedykowana jest firmom ze wszystkich branż oraz instytucjom prywatnym i publicznym. Dla każdego przedsiębiorstwa indywidualnie przygotowujemy ofertę cenową. Wycena prania odzieży roboczej uzależniona jest od rodzaju materiału, zabrudzenia oraz ilości rzeczy. Przy dużych oraz stałych zleceniach proponujemy naszym Klientom atrakcyjne rabaty.

Dzięki innowacyjnym technikom prania odzieży służbowej i roboczej, możemy skutecznie czyścić wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Czyścimy odzież bardzo i średnio zabrudzoną oraz miejscowo zaplamioną. Pierwszym etapem prania odzieży jest jej segregacja gdzie odzież zostaje wstępnie odplamiana. Dopiero potem odzież poddawana jest właściwemu praniu. Zapewniamy odbiór odzieży roboczej z przedsiębiorstwa oraz dowóz wypranej odzieży po wykonanym zleceniu (transport dotyczy terenu Lublina i jego okolic).

Priorytetem Pralni Niagara w Lublinie jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Współpracując z nami, przedsiębiorstwa mają pewność, że do prania odzieży roboczej ich pracowników, stosujemy jedynie sprawdzone środki wysokiej jakości. W Lubelskiej Prani Niagara znajduje się profesjonalny sprzęt renomowanych marek. Dzięki kompleksowo wyposażonemu zapleczu, możemy poszerzać naszą ofertę o różne techniki prania i czyszczenia. Wykonujemy m.in. pranie dywanów na wskroś oraz prowadzimy magiel. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz z cennikiem Pralni Niagara w Lublinie. W celu uzyskania bliższych informacji odnośnie pakietów dla firm, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Pralnia Lublin
 • Strona główna
 • Promocje
 • Oferta
 • Nowość
 • Wynajem mat
 • Cennik
 • Kontakt
 • button do zamknięcia paska
  cookiesNasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
  Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.