Pranie wodne | Pralnia Niagara Lublin

Zadzwoń i zamów pranie na telefon Pokaż

Pralki wodne w pralni Niagara w Lublinie

W Pralni Niagara w Lublinie oferujemy usługi z zakresu prania wodnego. Pranie mechaniczne jest najbardziej popularną techniką usuwania zanieczyszczeń z odzieży oraz bielizny. Dzięki gorącej kąpieli wodnej oraz odpowiednio dobranym środkom piorącym, dokładnie usuwane są wszystkie zanieczyszczenia. Dla wymagających i trudnych zabrudzeń polecamy pranie chemiczne. Nasza oferta prania wodnego i chemicznego skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych, dla których wykonujemy pranie odzieży roboczej i pracowniczej. Oferujemy również pranie wykładzin oraz pranie dywanów na wskroś.

Etapy prania wodnego w Pralni Niagara w Lublinie

Przyjmowana do Pralni Niagara w Lublinie odzież na samym początku poddawana jest znakowaniu. Podczas tego procesu, odzież weryfikowana jest pod względem typu materiału, rodzaju zaplamienia, przynależności do danej części garderoby. Podczas selekcji dzielimy odzież na grupy, których naczelną kategorią jest ta sama technika prania. Następnym etapem jest część właściwa prania wodnego, czyli pranie mechaniczne w pralko-wirówkach. Detergenty piorące oraz temperatura i czas prania dostosowane są do rodzaju zabrudzeń oraz tkanin.

Pralnia Niagara w Lublinie wyposażona jest w profesjonalne pralki, które umożliwiają dokładne odwirowanie oraz wysuszenie odzieży. Odwodnienie mechaniczne pozwala zachować odzieży pierwotny kształt i nie wyciąga ubrań. Dokładne usunięcie wilgoci umożliwia szybkie przygotowanie ubrań do ostatniego etapu, jakim jest prasowanie. Idealnie wyprasowana i foliowana odzież gotowa jest do odbioru w oddziale pralni w Lublinie. Na Państwa życzenie oferujemy również transport zamówień na terenie Lublina i jego okolic w godzinach 6:00-15:00.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług prania wodnego. Dokładne informacje na temat cen znajdą Państwo w odpowiedniej zakładce na stronie oraz po skontaktowaniu się z naszą pralnią.

Pralnia Lublin
 • Strona główna
 • Promocje
 • Oferta
 • Nowość
 • Wynajem mat
 • Cennik
 • Kontakt
 • button do zamknięcia paska
  cookiesNasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
  Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.