Pranie wykładzin

Zadzwoń i zamów pranie na telefon Pokaż

Wykładziny obecne są zarówno w domach prywatnych, jak i biurowcach. Cieszą się popularnością ze względu na swój estetyczny i ponadczasowy wygląd oraz uniwersalność. Wykładziny charakteryzują się dużo krótszym włosiem niż dywany, dlatego mniej się brudzą i są bardziej praktyczne. Nie zmienia to faktu, że zarówno dywany, jak i wykładziny, aby zachowały ładny wygląd, wymagają regularnego czyszczenia. Nasza Pralnia Niagara z Lublina świadczy usługi profesjonalnego prania wykładzin. Wykonujemy również czyszczenie dywanów oraz specjalistyczne pranie dywanów na wskroś. Zajmujemy się praniem wodnym oraz praniem chemicznym wykładzin, dywanów oraz odzieży.

Do prania wykładzin wykorzystujemy specjalistyczne i bezpieczne środki czyszczące oraz profesjonalny sprzęt piorący. Stosujemy detergenty, które są ekologiczne oraz nie niszczą tkaniny. Wykładziny różnią się materiałem wykonania, kolorem oraz rodzajem zaplamienia, w związku z czym wymagają różnych rozpuszczalników. Indywidualnie dobieramy do każdego rodzaju wykładzin rekomendowane środki czyszczące. Nie przemaczamy materiału. Dokładne osuszenie po praniu zapobiega zawilgoceniu i zniszczeniu wykładziny.

W Pralni Niagara w Lublinie oferujemy usługi profesjonalnego prania wykładzin oraz różne metody ich czyszczenia. Proponujemy naszym Klientom atrakcyjny cennik usług. Nasza ekipa sprzątająca to zespół doświadczonych specjalistów. Wyróżnia nas znajomość swojej pracy, profesjonalizm oraz terminowość. Na terenie Lubina świadczymy usługi prania wykładzin na telefon – wystarczy się z nami skontaktować, a odbierzemy od Państwa wykładzinę i po jej wypraniu odwieziemy pod wskazany adres. Z Pralnią Niagara z Lublina w prosty i szybki sposób wyczyścisz wykładziny w swoim domu oraz w pracy! Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Pralnia Lublin
 • Strona główna
 • Promocje
 • Oferta
 • Nowość
 • Wynajem mat
 • Cennik
 • Kontakt
 • button do zamknięcia paska
  cookiesNasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
  Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.