Współpraca
Zadzwoń i zamów pranie na telefon Pokaż

punkt przyjęć pralnia niagara

WSPÓŁPRACA

W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami rozbudowujemy sieć Punktów Przyjęć Odzieży Pralni Niagara przeznaczonych dla osób, które chciałyby korzystać z naszych usług w pobliżu miejsca zamieszkania. Pragniemy zaproponować Państwu współpracę pośrednictwa w przyjmowaniu i wydawaniu odzieży do prania wodnego i chemicznego oraz magla. Szukamy zatem osób zainteresowanych otwarciem Punktu Przyjęć Odzieży we własnym lokalu.
Wbrew temu z czym kojarzy nam się usługa prania, nie wymaga ona specjalnego traktowania w działalności handlowej, którą wykonują Państwo na co dzień w swojej firmie. Dobry Punkt Przyjęć notuje dziennie ok. 2-5 przyjęć odzieży, co nie powinno zakłócać zwykłej komunikacji w Państwa sklepie/punkcie usługowym.
Ponadto przyjmowana i wydawana odzież nie musi (a nawet nie powinna) znajdować się w części dostępnej dla Klientów. Przyjmowana odzież wrzucana jest do worka przygotowanego przez naszą Pralnię. Worek odbierany jest codziennie przez kierowcę, który objeżdża Punkty Przyjęć. Ten sam kierowca przywozi wypraną odzież, która znajduje się na metalowych wieszakach i jest zafoliowana. W takiej postaci jest wydawana Klientowi.
Praca Pośrednika sprowadza się do przyjęcia i wydania odzieży. W momencie przyjęcia wypisuje się dowód przyjęcia z przedmiotem usługi i ceną oraz pobiera kwotę wynagrodzenia. Nie powinno zajmować to więcej czasu niż 1-3 minuty. Naszym partnerom handlowym zapewniamy: bezpłatne oznakowanie punktu, odbiór i dowóz odzieży, pomoc w prowadzeniu w/w działalności, a także korzystne warunki prowizyjne.W przypadku zainteresowania podjęciem współpracy, prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy!

Telefon kontaktowy – 797 459 202 lub 81 443 77 98

Pralnia Lublin
 • Strona główna
 • Promocje
 • Oferta
 • Nowość
 • Wynajem mat
 • Cennik
 • Kontakt
 • button do zamknięcia paska
  cookiesNasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
  Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.