Wynajem mat

Serwis i wynajem mat wejściowych w Lublinie

Utrzymanie czystości w miejscu pracy nie jest prostym zadaniem. Codziennie z zewnątrz przychodzi przecież mnóstwo ludzi. Ponad 70% brudu w miejscu pracy przenosi się z zewnątrz na obuwiu. Pomocne w utrzymaniu czystości są maty wejściowe z systemem kontroli kurzu. Takie maty wejściowe wychwytują brud i zmniejszają potrzebę sprzątania i zabiegów pielęgnacyjnych. Maty wejściowe oferowane przez nasz zakład w Lublinie są odpowiednie do stosowania przez cały rok.

Oferujemy profesjonalny serwis mat wejściowych w Lublinie. Nasze maty wejściowe nadają się do każdego wnętrza: zarówno do warsztatu, jak i eleganckiego biura. Dzięki regularnemu serwisowaniu przez naszą pralnię w Lublinie maty wejściowe zachowują swoją wysoką skuteczność.

 

Maty wejściowe – zakup czy wynajem?

Zakup mat wejściowych jest dość kłopotliwy. Wymagają one przecież prania i serwisowania. Dlatego proponujemy Państwu wynajem i serwis mat wejściowych. System wynajmu mat wejściowych pozwoli Państwu mieć zawsze czyste i dobrze działające wycieraczki. Nasza firma w Lublinie zajmuje się profesjonalnie wynajmem i serwisowaniem mat wejściowych. Codziennie dla kilku tysięcy klientów wymieniamy kilka ton mat wejściowych. Dzięki naszemu systemowi wynajmu i serwisowania mat wejściowych u Państwa maty wejściowe są zawsze czyste.

 

Bezpłatna dostawa w Lublinie

Wygoda naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego też chcemy, żeby usługa wynajmu i serwisu mat wejściowych była dla Państwa maksymalnie komfortowa. W cenie usługi wynajmu i serwisu mat wejściowych zawarta jest wymiana, pranie i dostawa mat wejściowych na terenie Lublina i okolic.

 

Serwis mat wejściowych

Nasi serwisanci mogą mieć z Państwem kontakt nawet kilka razy w miesiącu, zależnie od potrzeb. Codziennie zajmujemy się serwisem mat wejściowych i zabieramy od klientów kilka ton brudnych wycieraczek wymieniając je na czyste. Realizujemy usługę serwisu mat wejściowych na terenie Lublina i okolic.

maty

 

 • Strona główna
 • Promocje
 • Oferta
 • Nowość
 • Wynajem mat
 • Cennik
 • Kontakt
 • button do zamknięcia paska
  cookiesNasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
  Kliknij [TUTAJ] aby nie wyświetlać więcej tej informacji.